اخبار

حضور فاران شیمی در نمایشگاه ایران فارما

نمایشگاه ایران فارما

ششمین نمایشگاه بین‌المللی دارویی «ایران فارما» ۱۹ تا ۲۱ مهرماه با حضور ۵۰۹ شرکت داخلی و خارجی از ۲۳ کشور، در مصلای امام خمینی(ره) با حضور شرکت های داخلی و خارجی در حوزه دارویی برپاشد

در افتتاحیه ششمین نمایشگاه دارویی ایران فارما محمد عبدزاده رئیس هیئت مدیره سندیکای صاحبان صنایع دارو‌های انسانی ایران گفت: سرانه مصرف دارو در کشور۵۷ دلار است. وی افزود: این نمایشگاه با حضور شرکت‌های تولید کننده دارویی، شرکت‌های دانش بنیان در بیش از ۴۳ هزار متر مربع فضا برگزار می‌شود.

عبدزاده با اشاره به حضور ۵۰۹ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه امسال، گفت: ۲۳کشور در این نمایشگاه حضور فعال دارند. وی به اهداف نمایشگاه اشاره کرد و افزود: چالش‌های صنعت داروسازی و قیمت گذاری دارو از مهمترین موضوعات مورد بحث در نمایشگاه امسال است.

گروه صنعتی گلرنگ به عنوان یکی از حامیان مالی این نمایشگاه در راستای بهبود و تامین نیازهای شرکت های شرکت کننده در این نمایشگاه و افراد بازدیدکننده در نمایشگاه بودند.

شرکت داروسازی فاران شیمی نیز به عنوان یکی از زیرمجوعه های هلدینگ گروه صنعتی گلرنگ مفتخر بود تا در این نمایشگاه شرکت داشته باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *