اخبار

معرفی مدیر عامل داروسازی فاران شیمی به عنوان کارآفرین برتر

معرفی مدیر عامل فاران شیمی به عنوان کارآفرین برتر

ضمن چاپ و اهداء تمبر اختصاصی به نام آقای مهندس آشفته مدیرعامل شرکت داروسازی فاران شیمی از سوی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان

مدیر عامل داروسازی فاران شیمی به عنوان کارآفرین برتر معرفی شد.

در نهمین جشنواره تجلیل از تعاونگران و کارآفرینان برتر استان همدان، آقای مهندس آشفته مدیر عامل شرکت داروسازی فاران شیمی تویسرکان به عنوان کارآفرین برتر استان شناخته شد.

همچنین در این مراسم که ۱۹ شهریور ماه در شهر همدان برگزار شد، از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، تمبر اختصاصی به نام مهندس آشفته مدیرعامل شرکت تعاونی و تولیدی فاران شیمی تویسرکان چاپ و اهدا گردید.

در این جشنواره که با حضور نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار و مدیران کل استان برگزار گردید، آقای محمد هاشمی از مدیران شرکت داروسازی فاران شیمی به نمایندگی از مدیرعامل طی سخنانی این موفقیت را مدیون حمایت‌های مدیران ارشد گروه صنعتی گلرنگ، هلدینگ دارویی و همکاری مدیران استانی و شهرستانی و همچنین همکاران فعال شرکت دانست.

گفتنی است پیش از این نیز در ۱۵ شهریور ماه همزمان با روز تعاون و در نهمین جشنواره تعاونی های برتر ، از شرکت داروسازی فاران شیمی به عنوان تعاونی برتر کشور در گرایش صنعتی با اهداء لوح و تندیس توسط جناب آقای دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

این جشنواره با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و نهادینه سازی این فرهنگ ارزشمند با معرفی و برجسته‌سازی نقاط قوت این بخش مهم اقتصادی کشور، برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *