سلامتی هدیه ما به شماست!

فاران پلاس؛ گروه مراقبت سلامت بیماران

با توجه به رویکرد بیمار محور دنیا در بخش سلامت، دپارتمان حمایت از بیمار شرکت داروسازی فاران شیمی متشکل از داروسازان، پرستاران و سایر متخصصان حوزه پزشکی، در سال 1400 با هدف اطلاع‌رسانی‌ دارویی و پاسخگویی به سوالات بیماران مصرف کننده محصولات گروه فاران، تاسیس شد.راهنمایی هر چه بهتر بیماران در تمامی مسیر درمان، از زمان تهیه دارو تا پایان درمان، وظیفه اصلی فاران پلاس می باشد.

مشاوره دارویی

کارشناسان فاران پلاس به صورت دوره‌ای و در فواصل زمانی معین با بیماران تماس گرفته و فرصتی را برای بیماران ایجاد می‌کنند تا پاسخگوی تمامی سوالات آنها در زمینه داروهای مصرفیشان باشند. همچنین هرگونه تغییر در شکل، قیمت و نحوه تهیه دارو را اطلاع رسانی خواهند کرد.

حمایت پزشک از یک بیمار
پزشکی با گوشی پزشکی

همایش بیماران‌

یکی از فعالیت‌های فاران پلاس برگزاری همایش‌های بیماران با هدف ارتقاء سطح دانش و سلامت بیماران می‌باشد. این برنامه‌ها با هدف اطلاع‌رسانی‌ دارویی و درمانی در شهرهای مختلف کشور و یا به صورت مجازی برگزار می‌شوند.

پاسخگویی ۲۴ ساعته

بیماران در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند با اطمینان و آسودگی خاطر از کارشناسان متخصص در زمینه نحوه‌ی تهیه و مصرف دارو، عوارض جانبی و سوالات مرتبط با بیمه درمانی مشاوره دریافت کنند.

فاران پلاس

ما اینجا هستیم تا بیماران، مراقبت مورد نیاز خود را در زمان مناسب دریافت کنند.

تلت بهبود پایبندی به درمان

تلت کاهش هزینه های درمان

تلت اصلاح سبک ‌زندگی و بهبود سطح سلامت

تهران، میدان ونک، خیابان عطار، میدان عطار، خیابان نیروی انتظامی، بن بست کاوه، پلاک ۳

02157941444 پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه 7:30 تا 17

09209781678 پاسخگویی 24 ساعته