اخبار

گروه صنعتی گلرنگ، حامی ویژه اولین نمایشگاه کار ایران

گلرنگ در نمایشگاه کار

اولین نمایشگاه کار ایران که از تاریخ ۳ الی ۵ اسفندماه ۹۶ در محل نمایشگاه بوستان گفتگو، به همت گروه صنعتی گلرنگ و دیگر حامیان این برنامه برگزار شده بود به گونه ای به کار خود پایان داد که با استقبال چشمگیر علاقمندان و افراد جویای کار مواجه گردید و غافلگیری تمامی مدیران منابع انسانی حاضر در نمایشگاه را به همراه داشت.

غرفه گروه صنعتی گلرنگ که عنوان “غرفه متفاوت نمایشگاه” را به خود اختصاص داد، با اجرای چالش #آینده-سازم و مصاحبه با کارجویان پشت تریبون آینده سازان و همچنین پخش آن به صورت زنده در صفحه اینستاگرام  این شرکت (Golrang.Group) سعی در مطرح کردن دغدغه های کارجویان از زبان خودشان داشت. همچنین این شرکت با اجرای بازیهای جدی مدیریتی، فضای آموزشی جذاب و مهیجی را برای کارجویان فراهم نمود.

از دیگر فعالیت های اصلی این غرفه معرفی سامانه جدید منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ (www.people.golrang.com) و برگزاری دو کارگاه آموزشی با عنوان  ” برند شخصی” و “اسکار بگیرید” بود که با استقبال بی ­نظیر حضار مواجه شد.

در بخش تخصصی غرفه نیز که با حضور آقای شهاب الدین حسینی از طرف شرکت داروسازی فاران شیمی به عنوان نماینده هلدینگ دارویی برگزار شد، به سوالات و دغدغه های علاقمندان و فعالان صنعت داروسازی پاسخ داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *