داروسازی فاران شیمی
سلامتی هدیه ماست

شرکت داروسازی فاران شیمی

شرکت داروسازی فاران شیمی در سال ۱۳۸۱ با ماهیت تعاونی تولیدی در زمینی با مساحتی حدود ۱۷۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی تویسرکان تأسیس گردید. این شرکت کار خود را با تولید اسید سالیسیلیک آغاز و در سال ۱۳۸۶ به گروه صنعتی گلرنگ پیوست. شرکت داروسازی فاران شیمی از دو بخش اصلی تولید مواد اولیه دارویی (APIs) و داروهای آماده مصرف (F.P) تشکیل شده است. برای تولید مواد اولیه دارویی با توجه به حجم و ارزش افزوده، دو نوع ماده اولیه دارویی با حجم کم و ارزش افزوده بالا (LVHV) و همچنین مواد با حجم متوسط (Mass) در دستور کار قرار دارند. انتخاب مواد نارکوتیک به معنی انتخاب یک داروی بسیار حساس و مهم از اهداف شرکت داروسازی فاران ‌شیمی‌ است و امید است در آینده به ‌عنوان یک قطب بسیار مهم تولید مواد نارکوتیک باشد. با توجه به توانایی های موجود، وزارت بهداشت به شرکت داروسازی فاران شیمی به عنوان یک شرکت معتبر نگاه کرده و اجازه تولید این مواد حساس و با ارزش را صادر نموده است.

کیفیت، نوآوری و سلامتی

گروه های درمانی

wood-portfolio-placeholder
World bestsellers

Below Zero
Napier Salvador

There are many variations of passages of lorem ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable.

کیفیت، نوآوری و سلامتی

اخبار و دانستنی های سلامت

BECOME OUR PARTNER

Self-Publishing And Book Printing

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even.