اخبار

مدیرعامل فاران شیمی از راه‌اندازی یک خط تولید دارویی جدید خبر داد!

مدیرعامل شرکت فاران شیمی

جناب آقای مهندس مولایی، مدیرعامل شرکت فاران شیمی از راه اندازی یک خط تولید جدید خبر داد.

شرکت دانش بنیان فاران شیمی که با تولید مواد اولیه و محصولات ترک اعتیاد، جزء پیشگامان این صنعت است، درصدد راه اندازی خط تولید داروهای هازارد تا پایان سال 1401 می‌باشد.

مهندس مولایی با بیان اینکه شرکت فاران شیمی به‌عنوان اولین شرکت تأسیس شده در هلدینگ دارویی گلرنگ، در تولید مواد اولیه‌ و محصولات نهایی داروهای ضددرد و ترک اعتیاد پیشرو بوده است، گفت: سه ماده موثره دارویی (API) شامل “بوسنتان مونو هیدرات”، “اکسی کدون هیدروکلراید” و “بوپرنورفین هیدروکلراید” نخستین بار در کشور توسط این شرکت تولید و عرضه شده است. همچنین فاران شیمی که اصلی‌ترین تولیدکننده‌ بوپرنورفین محسوب می‌شود، تأمین‌کننده‌ این ماده‌ موثره برای دیگر تولیدکنندگان دارو در کشور می‌باشد.

مدیرعامل شرکت فاران شیمی بیان کرد: سبد محصولات فاران شیمی تنها به داروهای ترک اعتیاد محدود نشده و شامل 36 دارو در گروه‌های درد، تنفسی، مغز و اعصاب، گوارش، قلب، سرماخوردگی، دیابت، کلیه و مکمل نیز هست.

وی در ادامه افزود: مجموعه فاران شیمی درجهت عمل به مسئولیت اجتماعی و تأکید بر رویکرد پشتیبانی از بیماران، «گروه‌ مراقبت‌ سلامت بیماران (فاران پلاس)» را راه‌اندازی کرده و در تمام طول پروسه‌ی درمان بیماران را همراهی می‌کند.

مهندس مولایی در پایان خبر راه‌اندازی و بهره‌برداری از خط تولید داروهای هازارد تا پایان سال در مجموعه فاران شیمی را اعلام کرد و به برنامه ریزی این شرکت برای حضور در جمع 10 شرکت برتر دارویی دنیا در زمینه‌ی نارکوتیک تا سال 1404 اشاره کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *